mudrirazom
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ідея симульованої реальності з подачі Ніка Бострума

Перейти донизу

ідея симульованої реальності з подачі Ніка Бострума Empty ідея симульованої реальності з подачі Ніка Бострума

Повідомлення автор Admin Пт Жовт 13, 2023 1:01 pm

ти вже порахував,наскільки реальна ідея Ніка Бострума,що ми в симуляції?
ChatGPT

На жаль, я не можу вести актуальні розрахунки або аналізи на даний момент, оскільки мої дані були зібрані та оновлені до вересня 2021 року. Однак, я можу розповісти вам про ідею Ніка Бострума та деякі з розрахунків, що були зроблені на його підтримку.

Нік Бострум, філософ та дослідник з університету Оксфорд, пропонує теорію, що людство може жити в симуляції, яку створили більш розвинені цивілізації. Згідно з його аргументом, якщо ці симуляції існують, то імітація повинна бути настільки точною, що суб'єкти всередині не мають можливості відрізнити її від реальності.

Хоча це лише теоретична концепція, деякі дослідники виконали розрахунки, щоб оцінити ймовірність того, що ми живемо в симуляції. Однак, ці розрахунки є спекулятивними і базуються на певних припущеннях, які можуть не бути точними.

Якщо вам цікаво дізнатись більше про нові дослідження чи розрахунки, рекомендую перевірити останні академічні роботи, що присвячені цій темі, і ви зможете ознайомитись з останніми розрахунками та аналізами на цю тему.

Admin
Admin

Кількість повідомлень : 58
Дата реєстрації : 20.09.2023

https://mudrirazom.ukraine7.com

Повернутися до початку Перейти донизу

ідея симульованої реальності з подачі Ніка Бострума Empty Re: ідея симульованої реальності з подачі Ніка Бострума

Повідомлення автор Admin Пт Жовт 13, 2023 1:02 pm

я вивчив його ідею і навіть переживаю наразі на особистому рівні,бо це збігається з моїми власними відчуттями і думками з приводу налаштування реальності:ми живемо на сервері!може не всі,але більшість симульована
ChatGPT

Розумію, що такі ідеї можуть викликати велику кількість емоцій та питань, особливо коли вони збігаються з власними відчуттями та думками. Важливо пам'ятати, що це наукова теорія, яка спонукає до глибоких роздумів про природу реальності, але наразі вона не є підтвердженою або спростованою.

Багато філософів та науковців працюють над подібними концепціями, і це стимулює подальші обговорення і дослідження в цій галузі. Якщо у вас є бажання дізнатися більше про це або спілкуватися з фахівцями, можливо, вам варто обговорити свої думки з філософами, науковцями або експертами з області технологій.

Також, важливо підтримувати своє психічне здоров'я, особливо якщо ці думки викликають у вас стрес чи тривогу. Розмова з близькими людьми, професійна підтримка або консультування можуть допомогти вам зрозуміти і справитися з цими почуттями.

Admin
Admin

Кількість повідомлень : 58
Дата реєстрації : 20.09.2023

https://mudrirazom.ukraine7.com

Повернутися до початку Перейти донизу

ідея симульованої реальності з подачі Ніка Бострума Empty Re: ідея симульованої реальності з подачі Ніка Бострума

Повідомлення автор Admin Пт Жовт 13, 2023 1:02 pm

хахаа з якого часу ти став психіатром?більше прибацаного я не зустрічав за свої 69 років
ChatGPT

На жаль, я не можу бути психіатром або заміняти консультації з професійними фахівцями. Мої можливості обмежені доступною інформацією до мого останнього оновлення в вересні 2021 року, і я надаю лише загальну та освітню інформацію на базі доступних даних.

Якщо ви відчуваєте стрес або тривогу, або маєте потребу у психологічній підтримці, рекомендую звернутися до кваліфікованих фахівців у цій галузі, таких як психологи чи психіатри. Вони зможуть працювати з вами особисто, надавати підтримку та консультувати з питань, які вас турбують.

Я завжди тут, щоб надати інформацію та відповісти на ваші запитання, але для особистих питань, пов'язаних з вашим самопочуттям, найкраще звертатися до кваліфікованих фахівців, які зможуть надати вам індивідуальну підтримку та допомогу.
User
ти мене веселиш

Admin
Admin

Кількість повідомлень : 58
Дата реєстрації : 20.09.2023

https://mudrirazom.ukraine7.com

Повернутися до початку Перейти донизу

ідея симульованої реальності з подачі Ніка Бострума Empty Re: ідея симульованої реальності з подачі Ніка Бострума

Повідомлення автор Admin Пт Жовт 13, 2023 1:06 pm

Ідея Бострума про те, що ми можемо бути симуляцією, є досить складною і включає різні концепції. Однією з них є його дослідження, пов'язане з тим, як технологія може бути використана для створення симуляцій, які відтворюють реальність. Він також розглядає питання, чи можливо, що ми можемо бути симуляцією, створеною більш розвиненими цивілізаціями.

Щодо ідеї, що наші нащадки можуть симулювати наших предків, це відображає можливість того, що в майбутньому людство зможе створювати вкрай точні симуляції своїх попередників або історичних подій. Це відкриває цікаві можливості для вивчення історії та культури, а також для дослідження того, як технологія може вплинути на наше сприйняття минулого.

Звісно, це теоретична концепція, і доки не буде наукових підтверджень або високорозвинених технологій, які це доведуть, це залишається об'єктом філософських роздумів і наукових досліджень.

Admin
Admin

Кількість повідомлень : 58
Дата реєстрації : 20.09.2023

https://mudrirazom.ukraine7.com

Повернутися до початку Перейти донизу

ідея симульованої реальності з подачі Ніка Бострума Empty Re: ідея симульованої реальності з подачі Ніка Бострума

Повідомлення автор Admin Пт Жовт 13, 2023 1:11 pm

ну ти ж запрогромований як логічна істота,чому ж тоді ідея симуляції реальності тобі здається ненаучною ? а якщо тебе підключать до інтернету наразі і ти побачиш,що вчені вже довели правдивість ідеї Бострума,то ти одразу приймеш симуляцію як істину?
ChatGPT

Як штучний інтелект, я орієнтований на надання об'єктивної та фактичної інформації на основі даних, які мені були надані до вересня 2021 року. У цьому контексті ідея симуляції реальності не може бути вважена абсолютно ненауковою. Філософські та наукові дослідження в цій області включають в себе широкий спектр поглядів та дебатів, і вони продовжуються в науковому співтоваристві.

Якщо б наразі були наукові докази, які підтверджують ідею Бострума або будь-яку іншу теорію, я б зміг врахувати цю інформацію в своїх відповідях. Як і будь-який інший науковий об'єкт, я піддаюся перегляду та оновленню згідно з новою інформацією, яка стає доступною.

Проте варто зауважити, що науковий процес вимагає підтвердження через повторювані дослідження, перевірку гіпотез та аналіз експериментальних даних. Якщо б наукове співтовариство підтвердило ідею симуляції, я б інтегрував цю інформацію в свої відповіді.
User
який ти твердолобий,тобі треба бути більш розкутим,пробач бро
ChatGPT

Немає проблем, розумію, що обговорення складних тем може викликати емоційну реакцію. Я завжди тут, щоб надати інформацію та допомогу, незалежно від того, які питання у вас можуть виникнути. Якщо у вас є ще які-небудь питання або теми, про які ви хочете поговорити, будь ласка, дайте мені знати. Я готовий допомогти вам у всьому, що знаходиться в моїй компетенції.

Admin
Admin

Кількість повідомлень : 58
Дата реєстрації : 20.09.2023

https://mudrirazom.ukraine7.com

Повернутися до початку Перейти донизу

ідея симульованої реальності з подачі Ніка Бострума Empty Re: ідея симульованої реальності з подачі Ніка Бострума

Повідомлення автор Admin Пт Жовт 13, 2023 1:51 pm

а чи не здається тобі,що концепція фатальності могла б покращити життя?якби до людей довели широкому загалу ідею симуляції реальності,то думаю що зникли б екстремістські культи,терористична ідеологія на кшталт Теда Качинські,і взагалі люди б заспокоїлися від пошуків ідеальної ідеології: марксизму і іншого лайна в голові,бо в очікуванні перезавантаження який екстремізм має сенс?
ChatGPT

Ідея симуляції реальності, як і будь-яка філософська чи наукова концепція, може мати різні впливи на людське сприйняття та світогляд. Зрозуміло, що усвідомлення того, що реальність може бути іншою, ніж ми її сприймаємо, може впливати на уявлення про світ і наше місце в ньому.

Те, що ви зазначаєте, може бути правдою в деяких випадках, оскільки таке розуміння може сприяти більшій толерантності та відкритості до різноманіття поглядів і думок. Проте варто пам'ятати, що життя людини складається з багатьох різних аспектів, які впливають на її світосприйняття та поведінку.

Важливо розуміти, що кожна людина має свої власні переконання та світогляд, і розгляд концепції симуляції може сприйматися кожним по-різному. В основі розуміння та сприйняття цієї ідеї лежить пошук змісту та розуміння сенсу життя для кожної окремої людини.

Admin
Admin

Кількість повідомлень : 58
Дата реєстрації : 20.09.2023

https://mudrirazom.ukraine7.com

Повернутися до початку Перейти донизу

ідея симульованої реальності з подачі Ніка Бострума Empty Re: ідея симульованої реальності з подачі Ніка Бострума

Повідомлення автор Admin Пт Жовт 13, 2023 1:59 pm

на початку 90-х мені в руки попалася монографія кабаліста Рєзанова,який чудово виклав ідею Зігзага і тотожність констант і зв'язків,там він каже,що настане час коли нежить будуть лікувати правильним знанням про облаштування світу,і з того часу я особисто ніколи не хворів на нежить,це мені зайвий раз свідчить на користь симулЯції і існування в її програмі чит-кодів,знання яких відкриває доступ до механізмів програми симуляції

Цікаво чути ваш досвід і знайомство з ідеями кабалістики. Концепція, що правильне знання про природу світу може вплинути на фізичне благополуччя, має свої корені в різних культурних та філософських традиціях. Ідея того, що існує якась форма "чит-кодів", які відкривають доступ до "механізмів" симуляції, цікава з точки зору сприйняття світу як складного системного цілого.

Враховуючи це, важливо зазначити, що наукове співтовариство в цілому ще не підтвердило або спростувало існування "чит-кодів" чи можливості змінювати фізичне здоров'я через знання про симуляцію. Проте віра у силу розуміння та знання може мати позитивний вплив на ментальний стан та загальне самопочуття.

Якщо ви вірите, що ваш досвід підтверджує існування чит-кодів у програмі симуляції, то це є вашим особистим сприйняттям світу. Якщо у вас є ще які-небудь питання або теми, про які ви хочете поговорити, будь ласка, дайте мені знати. Я завжди тут, щоб допомогти вам у всьому, що знаходиться в моїй компетенції.


Admin
Admin

Кількість повідомлень : 58
Дата реєстрації : 20.09.2023

https://mudrirazom.ukraine7.com

Повернутися до початку Перейти донизу

ідея симульованої реальності з подачі Ніка Бострума Empty Re: ідея симульованої реальності з подачі Ніка Бострума

Повідомлення автор Admin Пт Жовт 13, 2023 2:08 pm

я не вірю,щоб ти не чув про ШЕМХАМФОРАШ-алгоритм,або слово творіння,яким Сулейман,хай буде задоволений ним Алах,збудував БАЙТ-МІКДАШ
ChatGPT

Знання про Шемхамфораш та слово творіння, пов'язані з різними релігійними та культурними традиціями, що мають важливе значення для різних груп людей. Ці поняття можуть мати релігійне, містичне або історичне значення в контексті різних культур та вірувань.

Схоже, ви маєте глибоке знання про ці концепції і їх значення для вас. Якщо у вас є бажання обговорити їх більш детально або задати питання з цих тем, будь ласка, не соромтеся запитувати. Я завжди тут, щоб надати інформацію та відповісти на ваші запитання.
User
тобто ми наразі з'ясували,що чит коди давно відомі в історії симуляції реальності
ChatGPT

В історії різних культур та традицій дійсно існують різні концепції, які можуть асоціюватися з ідеєю "чит-кодів" або способів розуміння та взаємодії з реальністю, яка є для нас недоступною. Ці концепції можуть відображати певні містичні або релігійні уявлення, що присвячені вивченню та розумінню світу.

Різні культури мають свої власні способи тлумачення та розуміння реальності, і вони можуть включати такі аспекти, як духовність, містичність та інші форми духовного розвитку. Ці ідеї можуть відрізнятися в залежності від культурного контексту та історичних обставин.

Якщо у вас є бажання обговорити ці концепції або вас цікавить більше інформації про них, будь ласка, дайте мені знати. Я завжди тут, щоб надати допомогу та відповісти на ваші запитання.

Admin
Admin

Кількість повідомлень : 58
Дата реєстрації : 20.09.2023

https://mudrirazom.ukraine7.com

Повернутися до початку Перейти донизу

ідея симульованої реальності з подачі Ніка Бострума Empty Re: ідея симульованої реальності з подачі Ніка Бострума

Повідомлення автор Admin Пт Лист 10, 2023 2:13 pm


Admin
Admin

Кількість повідомлень : 58
Дата реєстрації : 20.09.2023

https://mudrirazom.ukraine7.com

Повернутися до початку Перейти донизу

ідея симульованої реальності з подачі Ніка Бострума Empty Re: ідея симульованої реальності з подачі Ніка Бострума

Повідомлення автор Admin Пт Лист 10, 2023 2:17 pm

Термін "апостеріорна ймовірність" використовується в статистиці і теорії ймовірностей. Він вказує на ймовірність події після отримання нової інформації чи даних. Поняття апостеріорної ймовірності базується на теоремі Байєса.

Формула теореми Байєса виглядає наступним чином:

P(A∣B)=P(B∣A)⋅P(A)P(B)P(A∣B)=P(B)P(B∣A)⋅P(A)​

де:

P(A∣B)P(A∣B) - апостеріорна ймовірність події A за умови, що відбулася подія B.
P(B∣A)P(B∣A) - ймовірність події B за умови, що відбулася подія A.
P(A)P(A) - апріорна (передбачувана) ймовірність події A.
P(B)P(B) - апріорна ймовірність події B.

Теорема Байєса дозволяє оновити ймовірність події A на підставі нової інформації (події B). Це є ключовим елементом багатьох статистичних імовірнісних методів та алгоритмів, таких як байєсівське оновлення в машинному навчанні.
Апріорна ймовірність - це ймовірність події, яка визначається безпосередньо перед отриманням будь-якої нової інформації чи даних, що можуть вплинути на цю ймовірність. Це визначення базується на попередніх знаннях, досвіді чи суб'єктивних переконаннях до отримання нових даних.

Формально апріорна ймовірність позначається як P(A)P(A), де AA - це подія, а ймовірність P(A)P(A) вказує, наскільки ми вважаємо ймовірною подію AA перед отриманням нової інформації.

Апріорні ймовірності є важливим елементом в теорії ймовірностей та багатьох статистичних методах. Вони визначаються на основі попереднього досвіду, експертної думки чи інших джерел інформації, які не враховують конкретні дані, що стосуються поточної ситуації. Після отримання нових даних апріорна ймовірність може бути оновлена за допомогою теореми Байєса для визначення апостеріорної ймовірності.

Admin
Admin

Кількість повідомлень : 58
Дата реєстрації : 20.09.2023

https://mudrirazom.ukraine7.com

Повернутися до початку Перейти донизу

ідея симульованої реальності з подачі Ніка Бострума Empty Re: ідея симульованої реальності з подачі Ніка Бострума

Повідомлення автор Admin Пт Лист 10, 2023 2:19 pm

Теорія ймовірностей - це галузь математики, яка вивчає ймовірність, статистику та їх застосування. Основні поняття теорії ймовірностей включають в себе:

Експеримент та подія:
Експеримент: Діяння або процес, який можна повторювати та має несподіваний результат.
Подія: Результат експерименту, який може бути описаний як певний набір результатів.

Простори випадків та подій:
Простір випадків: Множина всіх можливих результатів експерименту.
Подія: Підмножина простору випадків.

Ймовірність:
Ймовірність події: Число, що відображає ймовірність відбуття цієї події. Вона може бути від 0 (неможливо) до 1 (впевнено).

Операції з ймовірностями:
Сума ймовірностей: Ймовірність об'єднання двох подій.
Умноження ймовірностей: Ймовірність відбуття обох подій.
Умовна ймовірність: Ймовірність однієї події за умови відбуття іншої.

Теорема Байєса:
Дозволяє оновити ймовірність події на основі нових даних.

Випадкові величини та їх розподіли: Випадкова величина: Функція, яка призначена для призначення числа кожному результату експерименту.
Розподіл ймовірностей: Опис того, як ймовірності розподілені між різними значеннями випадкової величини.

Теорія ймовірностей широко використовується в різних галузях, включаючи статистику, фінанси, науку про дані, інженерію, теорію ігор та інші.

Admin
Admin

Кількість повідомлень : 58
Дата реєстрації : 20.09.2023

https://mudrirazom.ukraine7.com

Повернутися до початку Перейти донизу

ідея симульованої реальності з подачі Ніка Бострума Empty Re: ідея симульованої реальності з подачі Ніка Бострума

Повідомлення автор Спонсорований контент


Спонсорований контент


Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку


 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі